Priklop na samostojni relejni UTP modul

Pri uporabi samostojnega UTP relejnega modula za odpiranje vrat (Brez TVja in računalnika) je potrebno le tega priklopiti na elektriko s pomočjo priloženega napajalnika in na internet. V modul sta vgrajena 2 releja, torej lahko priklopite dvoje vrat. Izhodni sponki posameznega releja sta (RDEČA + ČRNA), tako kot je prikazano na spodnji sliki. Rele z 2-žilnim kablom (priporočena debelina 0,5mm2 ali več) povežite do krmilnega vezja vrat ali do stikala za odpiranje vrat v kolikor gre za klasično stikalo.

ZERO1.JPG  ZERO3.JPG

Nekaj primerov povezav na krmilno vezje vrat najdete na tek povezavi: LINK

Delovanje povezave prikazuje LED lučka. Če sveti deluje OK, če utripa pa nekaj ni OK s povezavo (preverite nastavitve interneta)

ZERO2.JPG

 

Pomembna informacija glede delovanja modula za vrata: Ob intervenciji sistem preko modula za odpiranje vrat pošlje samo EN (1) signal, ko prvi uporabnik, ki je dal odgovor pridem in ima aktiven GPS, doseže zbirno mesto. V kolikor imate modul za odpiranje vrat priklopljen na tak model vrat, ki z eno tipko omogoča odpiranje in zapiranje le teh, se bodo v primeru odprtih vrat v le ta ZAPRLA, saj sistem ne ve v kakšni poziciji so vrata v tistem trenutku. Pri uporabi modula za vrata zato svetujemo uporabo svetlobnih varnostnih senzorjev, ki preprečijo zapiranje v primeru, da je v tistem trenutku nekaj v vratih (vozila, osebe,...). Družba FireApp, informacijske storitve, d.o.o. zaradi navedenega dejstva ne more odgovarjati za morebitne poškodbe strojne opreme.